Siparişleri size nasıl verebiliriz?

Bize meykurabiyeevi@hotmail.com adresinden tam olarak ne istediğinizi açıklayan bir mail atabilirsiniz ya da internet sitemizde 'Sipariş' bölümünden formu doldurarak sipariş verebilirsiniz. Daha sonrasında birlikte konuşup, ne yapıp, ne yapamayacağımızı belirliyoruz ve biz işe koyuluyoruz. Siparişlerinizi istediğiniz tarihe sevgi ve özveri ile hazır ediyoruz.

Nerelere gönderim yapmaktasınız?

Kurabiyelerimiz için Türkiye ve İstanbul’da kargonun ulaştığı her noktaya gönderim yapabilir veya siz isterseniz Avcılar’daki atölyemizden birebir siparişlerinizi alabilirsiniz. Fakat şunu belirtmek isteriz ki her ne kadar güvenli şekilde kutulama ve yerleştirme yapsak dahi, ürünler kırılmaya ve ezilmeye çok müsait oldukları için düşük bir ihtimalde olsa bu kırılma riskini belirtmek zorundayız. Mey Kurabiye Evi’nden sipariş vererek kargo seçeneğini seçmeniz bu riski kabul ettiğinizin göstergesidir. Pasta, cupcake ve cakepopları malesef ki kargolama gibi bir şansımız bulunmamaktadır. Pastaları, cupcakeleri veya cakepopları elden teslim almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre önce sipariş vermeliyiz?

Teslim tarihinden en az 2 hafta önce ne istediğinize karar vermiş olmanız gerekmektedir.

Kullandığınız malzemeler kaliteli midir?

Kullanılan ürünler ve malzemeler bilinen güvenilen markalar olup, temin edildikleri yerler ise yine bilinen ve güvenilen büyük marketler ya da toptancılardır.

Ürünleriniz nerede yapılmaktadır?

Ürünlerimiz atölyemiz de, hijyen kurallarına uygun bir şekilde yapılmaktadır.